Doprava a platba

Poslááání

K čemu dlouhé otááálení - to, co máme skladem, posíláme hned (resp. hned, jak od vás přijde platba).

Pokud vaši objednávku obdržíme do 12,00 hod., máte jistotu, že ji odešleme ještě ten samý den (opět v závislosti na typu platby). U objednávek přijatých do 14,00 hod. je pravděpodobnost, že je zvládneme odeslat hned ten den, ještě celkem vysoká, ale slíbit vám to už nemůžeme. Objednávky přijaté od 15,00 hod. budou odeslány následující pracovní den.

U zboží, které pro vás objednáme u některého z dodavatelů či výrobců, se dodací lhůty liší. Přesnější termíny si řekneme vždy u konkrétního požadavku.

Zabalení je naše starost, žádné poplatky za tzv. balné u nás nehledejte - tohle fakt nemáme.

Osobní převzetí v Brně

Objednávky si můžete převzít v naší partnerské prodejně Zapleteno na Pekařské. Otevřeno je tam od pondělí do pátku od 9,00 do 19,00 hodin, zaplatit můžete jak dopředu (převodem účet), tak na místě (v hotovosti nebo platební kartou). Jakmile bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí, pošleme vám zprávu.

Pokud si chcete klubíčka vyzvednout ještě ten samý den, pošlete nám objednávku do 10,00 hod. - jen tak budeme mít dost času vše nachystat a dopravit do prodejny, kde bude vaše objednávka připravena k převzetí od 14,00 hod. Objednávky doručené později připravíme k výdeji na druhý (pracovní) den, hned od 9,00 hod. No, zkusíme to nachystat co nejdřív, to se ví! ;-) Jestli to ale zvládneme ještě týž den, to už se neví... :-( Každopádně - zpráva to jistí, tak prosím vyčkejte, až vám dáme vědět :-)

Dopravaaa

Balíček vám pošleme prakticky kamkoliv - podmínkou je, aby vám tam s klubíčky bylo milo a aby vás tam kurýr DPD dokázal vystopovat:

DPD - doručení na vámi zadanou adresu: 95 Kč.

A nebo se pro balíček stavte tam, kde to máte po ruce... Zásilkovna.cz má pobočky na každém rohu! (No dobře, na každém ne, ale jsou jich stovky ;-) )

Zásilkovna.cz - osobní odběr na výdejním místě společnosti Zásilkovna.cz: 65 Kč.

... aaa nebo si můžete klubka vyzvednout mezi klubky = ve spřátelené prodejně Zapleteno na Pekařské ulici v Brně (ale pozor! Zapleteno má vlastní sortiment - klubíčka nelze na místě vyměnit!).

prodejna Zapleteno - osobní odběr v kamenné prodejně Zapleteno na PEKAŘSKÉ 50 v BRNĚ: ZDARMA.

Ale je tu i možnost, že dopravu přestanete počítat úplně. Prostě si jen vyberte klubíčka, klubka či kluba, vhodné nástroje, doplňky... a zbytek nechte na nás. Půjde vám to jistě hravě, protože u nás je doprava

  •    u objednávek v hodnotě 1.350 Kč a více na výdejní místo společnosti Zásilkovna.cz: ZDARMA.
  •    u objednávek v hodnotě 1.500 Kč a více doručení na adresu kurýrem DPD: ZDARMA.

Platba 

  • Dobírkou v pobočce Zásilkovny nebo kurýrovi DPD: za balík zaplatíte až ve chvíli, kdy si ho přebíráte. Příplatek za tuto službu je: 30
  • Bankovním převodem: z účtu na účet pěkně v teple od pc. Náš účet sídlí u Fio banky a jeho číslo pro platbu v Kč je 2201066099/2010. Jako variabilní symbol použijte číslo své objednávky – díky tomu vaši platbu hned poznáme. Platba převodem je zdarma.
  • Dobírkou v prodejně Zapleteno: při osobním odběru v prodejně v Brně můžete platit buď kontaktně penězi nebo bezkontaktně plastem - na místě vám bude k dispozici jak prodávající, tak platební terminál. Tato dobírka je pro vás zdarma.

 

Objednávku vám klidně pošleme i do jiných států EU, ppř. mimo ni – podrobnosti domluvíme individuálně, napište nám, prosím, co a kam a my upřesníme jak a za kolik.

Jakékoli dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek rádi zodpovíme.  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.